🥳همکاری کانون پرورش فکری با سلام‌گل. ✅️مراحل و شرایط “مستند‌ساز کوچولو” 🍀 

اهداف طرح: ۱-تقویت صبر ۲-یادگیری مستندسازی ۳-توانایی انتقال حس خوب ۴-درک ارزش آب به عنوان عنصر اصلی وجود ما ۵-کمک به بهبود طبیعت

  🟢 مراحل شرکت: ۱-در سایت ثبت نام کنید. www.salamgol.ir ۲-به ۱۰ نفر از دوستاتون با تلفن ثابت زنگ بزنید. اون‌ها رو به طرح دعوت کنید و همچنین ازشون بخواید که صفحات مجازی سلام‌گل رو دنبال کنید که کار خودتون بیشتر دیده بشه و از اخبار هم اطلاع پیدا کنند. ۳-ویدیوهای آموزشی رو ببینید. ۴-با استفاده از ظروف بازیافتی، یک ظرف آب برای آبخوری حیوانات درست کنید. البته فقط برای حیواناتی که ظرف لازم دارند. اونم به شکلی که حیوانات آسیب نبینند. از مراحل ساخت ظرف، عکس و ویدیو تهیه کنید، بعد ظرف را در جایی قرار دهید و با صبوری منتظر آمدن حیوانات بشوید و لحظات آب خوردن رو شکار کنید و عکس و ویدیو تهیه کنید. شایدم حیوانی نیامد ولی اون صبر و توجه و دقت شماست که مهمه. 

از خودتون هم یک ویدیوی کوتاه بگیرید و تجربه‌تون رو خلاصه توضیح بدید. ۵-از بین عکس و ویدیوها قسمت‌های مهم را انتخاب کنید و با استفاده از آموزش‌های ما ،عکس و ویدیو‌ها رو تدوین کنید و به یک فایل نهایی برسید. ۶-اون فایل نهایی رو برای ما ارسال کنید.

  💯 دقت کنید که حتماً ویدیوها باید به شکل افقی گرفته بشه و نسبت ابعاد تصویر مستطیل باشه. 🤩 پس همین الان از این لینک ثبت نام رو شروع کنید. فضاهای مجازی ما رو هم دنبال کنید که از کلی ویدیو جذاب و آموزنده جا نمونید. ویدیو تدوین شده خودتون رو هم به این شماره از طریق تلگرام، ایتا، بله و واتساپ می‌تونید ارسال کنید. 09170606357 منتظر کاراتون هستیم.